חתונה קטנה בפיסת גן עדן קסומה

כאשר הקימו את גני רמת הנדיב בשנות החמישים, סביב קברם של הברון והברונית רוטשילד, סביר להניח שאיש לא תיאר לעצמו, שבעתיד ינהרו אל הגנים אורחים ויחגגו עם זוגות את יום חתונתם באחד המקומות היפים בישראל. אך כל מי שמגיע למטעים אשר שוכנת במקום, מבין מיד מדוע בוחרים זוגות רבים לערוך את החתונה שלהם שם.

מטעים משלבת בתוכה את כל מה שזוגות צעירים חולמים כאשר הם מתכננים את יום חתונתם.

נוף עוצר נשימה

נוף ירוק עוצר נשימה המשלב בתוכו מונומנטים ארכיאולוגיים שמצויים בלב ליבם של גני רמת הנדיב כולל אפשרות להקמת חופה על גבעה קסומה לאור שקיעה או בתוך כרם זיתים שמצוי במקום, חצר אינטימית לעריכת אירוע של עד 350 אורחים בקיץ ו-150 בחורף, תפריט חלבי כולל דגים עם נישות לצמחוניים וטבעוניים שמתבסס על מנות שמוכנות במקום על ידי צוות המסעדה, וערך חברתי גדול, שכן המסעדה מעסיקה בני נוער בסיכון ומכשירה אותם לתחום המסעדנות בשיתוף פעולה עם עמותת עלם.

חצר המסעדה בו נערכות חתונות בקיץ, מעוצבת בסגנון כפרי המשתלב בצורה מושלמת עם הנוף הטבעי שמסביב לה, בעיצוב המקום ניתן לזהות נגיעות וינטג' הכוללת מגוון צבעים וחפצים שונים שמשמשים תפאורה ייחודית במקום. העיצוב כולל גם מאפייני רטרו שונים הבאים לידי ביטוי בחפצים שונים שאנחנו מספיקים. בני הזוג יכולים לבחור כיצד הם מעצבים את המקום. את התהליך אנחנו מלווים ונותנים את כל העזרה שצריך.

תפריט חלבי שמחובר למקורות

וידאו

חתונה מקצועית ומושלמת

מטעים עובדת עם מכלול ספקים חיצונים שמקלים על ארגון החתונה עבור בני הזוג, בין הספקים אפשר למצוא תקליטנים, שירותי בר תאורה, צלמים ועוד. מדובר בספקים מקצועיים מהשורה הראשונה בישראל, שידעו לספק לבני הזוג את כל הצרכים שלהם לאירוע על הצד הטוב ביותר.

חתונה קטנה במטעים משתלבת היטב עם החלום שלכם לערוך אירוע המתמזג עם הטבע, זוגיות שצומחת מבראשית אל מול הנופים המרהיבים של רמת הנדיב, נופים שמכילים במקום אחד כרמי זית וצמחייה מסודרת עם טבע פראי, זוהי פיסת גן עדן ייחודית של פריחה וריחות משכרים, הרחק מן ההמולה העירונית שמסביב, במקום שקט ושלוו אל מטעים ניתן להגיע מכל מקום בארץ בצורה נוחה, והאורחים שלכם לכם יוכלו לחגוג איתכם את היום החשוב בחייכם.

צוות מטעים מבטיח לכם אירוע בלתי נשכח ביופיו ובאיכותו, חוויה עשירה בצבעים ובריחות נפלאים, כפי שניתן לצפות ממקום כמו גני רמת הנדיב ומצוות מקצועי ומסור כמו הצוות שלנו במטעים.

  נשמח לשמוע מכם
  דילוג לתוכן
  072-3929810

   נשמח לשמוע מכם
   כתבו לנוכתבו לנו :)